6 בספטמבר 2013

השערות קארד ג'יטסו

הערה:בבקשה אל תצחקו,זו אחת מני כמה תיאוריות שגיליתי\המצאתי על קלאב פינגווין.

שלום,זוהי אחת מני כמה כתבות שאני רוצה לפרסם על הקארד ג'יטסו,האחת הזו תתרכז בטאסק,מאסטר השלג הרשע וכנראה האויב הגדול הבא.
אז בהתחלה:סאנסיי וטאסק היו חברים טובים מאוד פעם "כמו צ'ופסטיקס" במילותיו של סאנסיי,טאסק הוא כלב ים וגדול הרבה יותר מפינגווינים. הוא וסאנסיי התחילו ללמוד קארד ג'יטסו ביחד.

Tusk and Sensei with ninja army
(השוואה בגדלים)

אבל סאנסיי היה טוב יותר וטאסק קינא. טאסק הצליח ליצור רק כדורי שלג מגושמים אבל בכל השאר הקארד ג'יטסו הם השתוו.בסוף הם נלחמו ושם טאסק לא כיבד את החוקים ותקף את סנסאיי לפני הזמן,הוא יצר כדור שלג עצום ומחץ את סאנסיי שהזיז את כדור השלג וגרם למפולת שלג. במפולת טאסק נכלא במערת קרח ואיבד אחד מהניבים שלו. את הסיפור הזה שומעים בקארד ג'יטסו סאגה אבל  אני הבנתי כמה דברים: טאסק החליט בנקמה שלו ללמוד קארד ג'יטסו שחזק יותר ממה שהיה לסנסאיי ויצר מכדורי השלג את הסנוו מיניונים שהופיעו כבר בק"פ לפי מה שאני הבנתי.

Evil Snowmen   F984CC60-64C9-49E1-A50E-75C2F918F7A8
(אותו אחד)

התמונה שהיא של הסנואו מיניונס ברורה אבל התמונה ליד שייכת ליצור בשם "יטי" שחי בקלאב פינגווין. ההופעה של היטי הייתה בזמן "דיג אאוט דה דוג'ו!" שהתרחש אחרי שסופת שלגים(טאסק הוא מאסטר השלג להזכירכם) קברה את הדוג'ו ואנחנו היינו צריכים לחפור אותו. היטי שם דומה מאוד לאיש השלג האמצעי,טאנק. חוץ מכיסוי העיניים וצבע קל הם די דומים וזה נראה כאילו טנק בטישטוש הוא היטי. יכול להיות שטאסק שלח אחד מאנשי השלג שלו לרגל ולראות מה הם עושים אחרי הסופה.קארד ג'יטסו אש שהיה הספין אוף הראשון התקיים בהר געש ומים מתקיימים במפל שנמצא על הר אחר ליד הדוג'ו. ב2010 חקרו את ההר והייתה תקופת קרח מסוימת,יש מערה אחת שמתחברת לי עם סיפור טאסק.


MountainExpedition2010Cave
(המערה)

אם תשימו לב,יש שם כיסא ונרות ושולחן,נראה כאילו מישהו יכול לגור שם,לכל היצורים שם יש ניבים(חוץ מהפינגווין) כמו לטאסק,חוץ מזה שלטאסק התחיל להתפתח ניב נוסף קטן יותר,לא בצורה טבעית לפי דעתי,אני חושב שהוא לקח אחד מהניבים של אחד מהיצורים,והכול שם עטוף בקרח ושלג אשר טאסק שולט בהם. כן,זו לא הוכחה מספקת מדי כמו האחרות,אבל בהתחלה של המערה הזו הסתובב שם כל כמה זמן צל,טאסק הוא בעל יכולת להפוך לצל לפי מה שהוא עושה כשמביסים אותו בקארד ג'יטסו שלג בסוף.ויש עוד מערה שאולי תתאים.

  Tusk Pounding on Cave   EM2010IceCavern.png
(התאמה)
באחד מסרטוני הקארד ג'יטסו סאגה רואים את טאסק נתקע במערה מסוימת עם נטיפים ובמערה האחרת גם יש נטיפים. בשתי התמונות הללו היה עץ,שהוא מרכיב חשוב יחסית לטאסק. מה שהוא לובש דרש עץ,עבדי השלג שלו דרשו עץ ואולי הוא צריך את הנרות ואור כדי לגדל גזרים לאנשי השלג. חוץ מזה במהלך חקירת ההר אחד החדרים השתנה ל:

ME2010Mountain
(אביזרים)
הצמח שם יכול להיות אולי משהו שהוא ניסה לגדל או גזר מיוחד וגם סתם עץ.הגרזן שתקוע שם יכול להיות מה שאיתו הוא לוקח את העץ ומגלף אותו לדברים שונים,ביניהם גם אולי הוא מגלף עם הקרח את העץ. והעץ ששם יכול להיו העץ שבו הוא משתמש כדי להכין איש שלג. אבל עכשיו הגענו לטענה נוספת,במשך שנים דובר על קארד ג'יטסו שלג וצל,ספייק הייק הודיע בטוויטר שקודם שלג.הצל אמור להשלים סדרה ולפי מה שסאנסיי אומר אולי גם להתחיל סדרה חדשה(ההסבר לא עכשיו),טאסק השתווה לסאנסיי בקארד ג'יטסו שהכרנו ואז הגיע שלג שבו הוא התעלה מעל סנסיי ונעשה סנסיי בעצמו,אבל סנסיי למד גם והשתווה לו. כשסיימת הוא הופך לצל. יש עוד אלמנט אחד שטאסק היה צריך ללמוד כדי להשלים סדרה,וזה לא אלמנט שסנסיי ידע. אלמנט הצל. עכשיו אני הולך לאמר משהו מוזר,אולי גם האליט פינגווין פורס יתמודד איתו. סאנסיי נחשף כסוכן(למניעת שאלות,אני לא זוכר איפה,אבל זה נחשף) וטאסק הוא אויבו המושבע,חוץ מזה שהרבה פינגווינים התלוננו שיש רק את הרברט וקלאטזי ופרוטובוט שעכשיו לא פעיל.

22 תגובות:

 1. למה שנצחק?מה שכתבת נשמע די הגיוני...אבל שחכת להוסיף, שכנראה אלמנט הצל הוא אלמנט שנוצר על ידי טאסק, ואנחנו צריכים אולי ללמוד אותו כדי להביס אותו או אולי אויב אפילו יותר חזק...

  השבמחק
 2. יש לי עוד כתבה כזו מוכנה,אבל אחרי זה אצטרך להכין עוד אחת.

  השבמחק
 3. אי אפשר להגדיל את התמונות

  השבמחק
 4. כתבה טובה.
  אני חושב שהיטי בדיג אאוט דה דוג'ו היה הרברט, כי אפשר לראות אדום בצל, האדום יכול להיות קלאטסי.

  בקשר למערה, הרברט גר בה, זה יסביר הכל.
  הצל היה הרברט...
  אני לא חושב שטאסק יצא מהמערה שלו אי פעם.
  בנוסף, התמונות מועתקות מהויקיפדיה, אנחנו לא מפרסמים רשומות עם תכנים מועתקים, אז בבקשה תנסה להשיג את התמונות בעצמך, או תכתוב קרדיט ברור לויקיפדיה (עם לינק למקום שממנו לקחת).
  להבא בבקשה אל תעתיק תכנים או תמונות.

  השבמחק
  תשובות
  1. זו הייתה הכתבה הראשונה שלי,זו וגם הנוספת. למדתי מאז.

   מחק
  2. עדיין, בבקשה תעלה תמונות חדשות משלך, אם תמצא, ותביא קרדיט באלה שלא הצלחת.

   מחק
 5. אני חושב שישנה בעיה המערה של טאקס הייתה קרוב מאוד לאזור הקארד ג'יטסו (המקום הזה הוא הר השלג שהיה אפשר ליראות בעבר בדוג'ו) המערה הזאת היא קרובה למערה הישנה של הרברט וגם אינני חושב שהם חשבו על טאקס באותו זמן

  השבמחק
  תשובות
  1. צוות ק"פ אישרו שטאסק הוא דמות שהם רצו להכניס למשחק כבר המון זמן, אז מי יודע.

   מחק
 6. קודם כל סתם שתדע, טאסק הומצא רק ב- 2012.
  ק"פ רצו בהתחלה שהשלג יהיה ממש דומה לאש ולמים, ואז הם החליטו לצאת מחוץ לשגרה, וחשבו על השלג שיש עכשיו. אז עד אז, טאסק לא היה "קיים".
  זה כמו המנהל, שזהות שלו **** (http://clubpenguinsecrets99.blogspot.co.il/2011/01/blog-post_24.html)
  בכלל לא תוכננה כשהראו אותו לראשונה, בגלל שהרבה ביקשו שזה יהיה **** אז הם בחרו בו.
  דרך אגב, ב2011 במרוץ השלג הגדול, גילינו שהיטי הוא הרברט, שהסתתר שם, שם הלך מבצע היברנציה.... זכרונות.........
  אולי זאת אותה מערה, אבל גם הרברט היה בה, ואולי גם טאס היה בה....
  כי זאת המערה שאליה הרברט ברח אחרי נקמתו של הרברט ושם הוא חיי, ושם הוא תכנן את "הקרב האכזרי" שהיה אחרי ימי הביניים 2011, זיכרונות....
  בקיצור, עם טאסק הם עשו כל מיני עלילות לא גמורות....
  וסתם שתדע, מדי הקארד ג'יטסו צל (כמו שCDE שיער) פרס למי שגומר את כל האלמנטים, אבל יש שמועות שיהיה משהו אחר איתם...

  השבמחק
  תשובות
  1. צוות ק"פ אישרו שטאסק הוא דמות שהם רצו להכניס למשחק כבר המון זמן, אז מי יודע.

   מחק
  2. והצל,אני יודע שיהיה משהו מיוחד איתם....

   מחק
  3. אתם לא קוראים ויקיפדיה?! יהיה טורניר שנקרא Card Jitsu Shadow מתישהו!

   מחק
  4. אני לא ממליץ לך לסמוך על הויקיפדיה,כל אחד יכול לערוך אותה והיא לא תמיד צודקת.
   היה רשום שם שבמסיבת הפאפלים של 2012 ייצא פאפל חדש
   ושקארד גיטסו שלג ייצא ב2012

   מחק
 7. הבסתי את טאסק במערה שלו, כשאתה מביס אותו הוא אומר שהוא עוד יחזור

  השבמחק
 8. יש לי תמונה של מערת הקארד ג'יסטו צללים מבפנים ואני לא יודע מזה הדיג אאוט ואני לא יודע את ההמשך אני בטוח שיש דבר אחד שנצטרך לעבור או אויב אחד שנצטרך להביס אולי יש לטאסק מאסטר חזק מכול הפינגויינים שיעזור לטאסק להביס את סנסאי אחת ולתמיד ואולי סנסאי יראה לנו את מערת הצללים נכנס לשם ואולי בזמן שסנסאי ילמד אותנו את "הכוח האמיתי " שלו (קארד ג'יסטו אליט) המאסטר של טאסק ילמד את טאסק את האלמנט שלו ויהיה ביננו קרב אחרון

  השבמחק
  תשובות
  1. יכול להיות. תראה לי את התמונה בבקשה. אני עובד על שלישית.

   מחק
  2. אני אומר לך רק איפה מצאתי את התמונה, תכנס לגוגל, תמונות ,תכתוב את מה שאני כותב עכשיו : club penguin card jistu shadow DOJO

   מחק
  3. די בטוח שזה זיוף,אבל יש לי כבר כמה רעיונות לכתבה הבאה מזה.

   מחק
  4. מזוייף.
   כל התמונות מזוייפות.

   מחק
  5. שאני הבאתי או שהוא הביא?

   מחק
  6. אילו תמונות הבאת?

   כל עוד הן קשורות לצללים כמעט הכל מזוייף.
   חוץ מהבגדים כמובן, הם קיימים קבצי הפלאשו כבר עשיתי עליהם כמה רשומות.

   מחק
 9. איך הופחים לנינג"ה צל

  השבמחק