26 בנובמבר 2009

Card Jisu Fire

הי פינגווינים,
1. כפי שאתם יודעים, המשחק Card Jisu Fire התחיל ולא היה לי זמן לכתוב את זה.. ואני מצטער.
יש הרבה ילדים שלא יודעים איך לשחק בCard Jisu Fire, ובשביל להסביר את ההוראות, אני צריך הרבה תמונות. לכן למעלה יש הרבה תמונות שיעזרו לכם להבין את המשחק.

ההוראות:
מספר השחקנים: 2-4
מטרה: להיות האחרון שנשאר עם נקודות.
חפצים (האיזור עליו משחקים וגם חפצים): לוח (מגרש) עליו מסודרים במעגל לבנים, לפחות 20 קלפי Card Jitsu.
הוראות המשחק: תחילה, הפינגווינים מסתדרים על הלבנים שבמעגל. ראה תמונה מס' 1. הם מסתדרים על הלבנים שעליהם מצוירים; כל האלמנטים (אש, מים, וקרח), ולבנים שמצוירים עליהם קלפים. מכל סוג של לבנה יש 2, כך שכל פינגווין עומד על לבנה אחת. כשיש 4 פינגווינים במשחק, עומדים על כל הלבנים. מבינים? באמצע המעגל, יש 6 לבנים. ראה תמונה מס' 2. כל פינגווין בתורו בוחר לבנה אחת. כאשר הוא בחור לבנה, כל הלבנים מתהפחות, ועליהן חרוט מספר. ראה תמונה מס' 3. הלבנה אותה בחר הפינגווין מסמנת את מס' הצעדים שהו ילך מהמקום שלו. כייון שהלבנים מסודרות במעגל, הפינגווין יכול לבחור 2 אפשרויות. הינה הלבנים שעלהין הוא יכול לדרוך:
אש: כשהפינגווין דורך על משבצת אש - ראו תמונה מס' 4 - כל השחקנים משחקים 'קרב אש'. בקרב אש מותר לשים רק קלפי אש, כך שמה שקובע הוא המספר.
מים: כשפינגווין דורך על משבצת מים - ראו תמונה מס' 5 - כל השחקנים משחקים 'קרב מים'. גם פה, בקרב מים מותר לשים רק קלפי מים.
קרח: כשפינגווין דורך על משבצת קרח - ראו תמונה מס' 6 - כל השחקנים משחקים 'קרב קרח'. אותו הדבר גם פה, בקרב קרח מותר לשים רק קלפי קרח.
שלושת האלמנתים: כשפינגווין דורך על משבצת שמצוירים עליה שלושת האלמנתים - ראו תמונה מס' 7 - הפינגווין שדרך על משבצת זו, הוא שקובע איזה קרב עושים; קרב מים, קרב אש, או קרב קרח.
קלפים: כשפינגווין דורך על משבצת שמצוירים עליה קלפים - ראה תמונה מס' 8 - הפינגווין שדרך עליה בוחר עם מי לשחק Card Jitsu. שימו לב, בCard Jitsu הרגיל.
שימו לב: לכל פינגווין 6 נקודות. כשפינגווין מפסיד בקרב אש, מים או קרח, לפינגווין שהפסיד יורדת נקודה. כשמשחקים בCard Jitsu הרגיל, לפינגווין שהיפסיד יורדת נקודה, ולפינגווין שניצח עולה נקודה.

אני מקווה שעזרתי לכל מי שלא ידע איך משחקים. אבל זה לא הכל: המסע של הפינגווינים שלכם ימשך עוד זמן רב. עם הזמן, יפתחו ה'דלתות' לחדרים אחרים - דוג'ו מים ודוג'ו קרח. ראה תמונה מס' 9. כאשר נינג'ה הופך לנינג'ה אש, מים, או קרח, הוא מקבל יהלום על חלק מהקמע שלו (תלוי במה הוא נינג'ה). ראה תמונה מס' 10.
כדי להפוך לנינג'ת אש, הפינגווין צריך קודם כל להשיג את תלבושת האש. ראו תמונה מס' 11. כאשר הפינגווין משיג את כל התלבושת, הוא נלחם נגד סנסאי. כשהו מנצח אותו הו מוחרז כנינג'ה אש ומקבל יהלום בקמע - בחלק של האש. ראה תמונה מס' 12.

עכשיו אני בטוח שאתם מסופקים... בקשו ממני להכין רשומה על איך מכינים בלוג, אבל זה סיפור ארוך... כשיהיה לי זמן אני אכתוב על זה כתבה.

בי!

נ.ב. אם אתם לא רואים תמונות, כנראה לא הספקתי להוריד אותם.

תגובה 1:

  1. איך ממברים מקבלים קלפים חדשים לדוג'ו אש שהם מעל עשר.

    השבמחק