6 באפריל 2010

שואלים אתכם


מעכשיו, 'שואלים אתכם' תהיה פינה חדשה שאכתוב מדי שבוע, כשקלאב פינגווין כותב אליה. הפינה שואלים אתכם, היא פינה בה כל פעם אתם צריכים לכתוב תגובה על משהו. בפעם הבאה, קלאב פינגווין יפרסם רשומה בה תהיה כתובה אחת התגובות של הפעם שעברה, ביחד עם תמונה שקשורה לכך. בדיוק באותה רשומה, אתם יכולים לנסות שוב לכתוב משהו שאתם רוצים להגיד, אם לא פרסמו את התגובה שלכם בפעם הקודמת.
אתם יכולים לבדוק בבלוג של קלאב פינגווין כדי לראות מה אנשים רשמו, אבל אתם מוזמנים לרשום גם אצלי את מה שאתם חושבים, ואם כתבתם תגובות אני אפרסם את כולם בפעם הבאה. כדי להגיע לבלוג של קלאב פינגווין, לחצו כאן.
הפינה הזאת היא חלק מהתוכנית של הפיצויים שאתן לכם ככל שיהיו יותר אנשים חדשים. אם לא קראתם את הרשומה עוד, אתם מוזמנים ללחחוץ כאן.
רק שתדעו: זאת הייתה רק דוגמה קטנה למה שעומד להיות בקרוב. אני מתכנן דברים הרבה יותר גדולים ויותר רשומות, וגם השקעה רבה יותר בתמונות וברשומות. אם אתם לא אוהבים את הפינה, או שהיא לא מספקת אתכם, אל תתייאשו. כי הפינה הזאת הייתה רק חלק קטן מאוד ממה שעומד להיות.
בנוסף, פינת ההצצה השבועית תצוץ מדי פעם על ידי רשומות. פינת ההצצה השבועית הופכת לפינת 'הצצה מוקדמת'. פינה חדשה יוצאת לדרך, והיא נקראת 'אתם בוחרים'. הפינה הזאת לקוחה גם כן מהבלוג של קלאב פינגווין, אבל אכתוב עליה כשהיא תהיה.
ביינתים, ביי!

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה