25 באוגוסט 2010

הצצה לספטמבר

היי פינגווינים,
שנת הלימודים מתחילה בקרוב, ויומיים אחר-כך מתחיל בקלאב פינגווין יריד הסתיו. כולנו נרגשים מאוד מה יארגנו קלאב פינגווין השנה, ומצפים למכונות, משחקים, ובולים חדשים. קלאב פינגווין נתן לנו הצצה ליריד, ואנחנו מתרגשים ומעלים רעיונות מה זה יהיה. הינה ההצצה:
לפי דעתי, ההצצה תהיה מיועדת לשלט של קרקס הפאפלים שאולי יתקיים, אך אתם מוזמנים להעלות רעיונות משלכם. בנוסף, הינה כמה דברים שיקרו בחודש ספטמבר:
1. קלאב פינגווין יחזור גם השנה עם יריד הסתיו ויביא שוב פעם את המסורת הכיפית שלו. משחקים מפוזרים בכל האי, ואנחנו זוכים בכרטיסים. בעזרת הכרטיסים קונים דברים (רובם לא למנויים) וכולם ניהנים!! בנוסף, זאת המסיבה היחידה שאפשר להשיג בעזרתה סיכות.
2. כבר בחודש אוגוסט קלאב פינגווין אמור היה להוסיף בולים של משחק הצלת הפאפלים. אולי החותמות החדשות יתחילו בספטמבר, ואנחנו נוכל להשיג עוד חותמות!!
3. קלאב פינגווין מוציא בחודש ספטמבר משחק לווי הנקרא "קלאב פינגווין משחקי יום". כולנו מתרגשים מאוד לראות את קלאב פינגווין על מסך הטלוויזיה, ומוכנים לשחק בו במימד נוסף!!!
{בקשר לסעיף 2 - יצאו חותמות של ווי כנראה גם בחודש הזה}
4. קלאב פינגווין חוזר על המסורת שלו - קטלוג בגדים חדש בשישי הראשון של החודש, קטלוג בגדים חדש באמצע, אירועים חדשים בעיקר ביום שישי ושלישי, ומסיבה שמאירה את החודש. כולנו מקווים שיהיה לנו כיף, אז קדימה!

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה