3 בנובמבר 2010

הצצה לחודש נובמבר

החודש נובמבר התחיל, וזה אומר עוד מלא כיף ודברים חדשים בקלאב פינגווין!! חודש נובמבר הוא אחד מהחודשים היחידים שכל פעם יש בהם חג שונה. בספטמבר יריד הסתיו, באוקטובר ליל-כל-הקדושים, בדצמבר חג המולד, בינואר ה'פיסטה', באפריל האחד באפריל, במאי פסטיבל ימי הביינים... אני יכול להמשיך את הרשימה הזאת עוד הרבה, אבל נובמבר לא יופיע בה!!
מה שעומד להיות מיוחד בנובמבר הזה יהיה קשור לנינג'ות (וכמובן מסיבה, אבל גם נינג'ות). הסופה צפויה להשאר עוד הרבה זמן אחרי המסיבה. יש חשד שנינג'ות מים יופיעו.
זו היא לא הפעם הראשונה שחודש נובמבר עוסק בנינג'ות. שנה שעברה נינגות האש, ולפני שנתיים נינג'ות בכלל. אני משאר שנומבמר הבא יהיה של נינג'ות קרח. ואז מה?
אבל זאת שאלה שלא קשורה אלינו. יש לי הצצה של חודש נובמבר הזה.

-כנראה שבחודש הזה, יחל שדרוג בעיתון. אנחנו עדיין לא יודעים למה, אבל עוד מידע בקרוב.
-גאדג'טים ודברים חדשים בשביל סוכנים. כבר ביום רביעי החלה משימה חדשה בשביל סוכנים. נראה לכם שיהיה עוד?
-כמו שאמרתי, נינג'ות מים כנראה יופיעו החודש. אפשר לראות שבתמונה יש רקע של סערה, ותמונה של נינג'ות. המממם..
לכבוד חודש נובמבר (שהוא החודש האהוב עלי בק"פ, דרך אגב), הכנתי לכם רשימה של כל האירועים והמסיבות בחודש נובמבר. אפשר לראות שמנובמבר 08, מתחילים לעסוק בנינגות..
*נובמבר 2005 הייתה הפתעה מעניינת מאוד. ממש חודש אחרי שק"פ התחיל את מסעו, חנות הספורט סוף-כך-סוף נפתחה (למרות שביוני 2010 נסגרה). פינגווינים ברחבי האי יכלו לקנות עכשיו בגדי ספורט, בשביל לשחק בהוקי קרח!!
*נובמבר 2006 היה חודש כיף במיוחד. גארי ג"ג המציא את ה"ג'אט פאק", שבעזרתו פינגווינים יכלו, כנגד חוקי הטבע, לעוף! בנוסף, פינגווינים הצביעו איזה צבע הם רוצים לפינגווין שלהם, ופינגווינים הראו שהם מעדיפים ירוק בהיר על לבנדר. חגגנו חגיגה גדולה בדוג'ו, וקיבלנו גלימות ירוקות!!
*נובמבר 2007 הייתה הפתעה גדולה מאוד. וכשאני אומר זאת, אני מתכוון לזה!! פינגווינים הצביעו למסיבה האהובה שלהם, וחגגנו את מסיבת ההפתעה!! הפינגווינים אהבו את מסיבת הקאובוים, וחגגנו אותה שוב בכיף גדול!! בנוסף, הכיכר הפך למקום שוקק פינגווינים. למי שלא ידע, רק אז הבמה ניבנת ויכולנו לצפות בהצגות!!
*נובמבר 2008 היה כיף וסודי במיוחד. הפינגווינים היו סקרנים מאוד על הנינג'ות, ולכן חפרנו מחוץ לדוג'ו וגילנו את סנסאי המאסטר, ואת הנינג'ות. פינגווינים התאמנו במשחק (החדש באותה תקופה) קארד ג'יטסו, קיבלו חגורות שחורות מסנסאי המאסטר וגילו את הסודות שבלהיות בלתי נראה..
*נובמבר 2009 היה מלא בכיף, עשן, ואש. נינג'ות אש יכלו להילחם סוף-כל-סוף, לזכות בתלבושת נינג'ת האש ולעשות כיף חיים משוגעים עם המשחק החדש. בנוסף, חגגנו את מבוך השלג הגדול - מבוך כיף של מאורת יטים מפחידה ודרכים מבלבלות.. אבל כולנו נהיננו מלהתחפש ליטי איש השלג ולחבוש כובעים כחולים.
*כשנובמבר 2010 התחיל, החלתתי לכתוב לכם על מה שעומד להיות. כתבתי: 'החודש נובמבר התחיל, ו'... טוב, הגענו לזמן אמת. אתם כבר יודעים מה כתבתי, נכון?
הידעתם? נובמבר זהו החודש הראשון ללא מסיבה!!

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה