5 בנובמבר 2010

הוכחה לקארד ג'יטסו וואטר!!

קארד ג'יטסו הוא משחק קלפים כיפי של ק"פ. קארד ג'יטסו פייר הוא גם כן משחק של ק"פ אבל שמבוסס על אש. ובקרוב עומד להיות קארד ג'יטסו וואדר!! אבל איך יודעים? אנחנו לא. אז לכל המתנגדים, הינה כמה הוכחות:
ראשית, קלאב פינגווין כבר אמר בעצמו: Ninjas: Get ready for a new challenge, כולמר - נינג'ות: תהיו מוכנים לאתגר חדש. רק שני אתגרים יהיו אפשריים - קארד ג'יטסו וואטר וקארד ג'יטסו אייס.
הבלוג של קלאב פינגווין What's New וגם אני הוספנו הצצה של הדברים שיהיו בנובמבר. בהצצה הייתה גם תמונה של נינג'ות. עוד הוכחה חותכת.
הוכחה יותר טובה - קלאב פינגווין הוציא לאור לוח שנה. בדיוק בנובמבר 2010 הוא שם תמונה של נינג'ות אש ומים!!
עוד הוכחה מדהימה: האתר toywiz הוסיף למכירות שלו את קארד ג'יטסו וואטר. ומה היה כתוב שם? שזה יצא בנובמבר!! פשוט מדהים.
עיתון קלאב פינגווין רעיין את גארי. ונחשו מה הוא אמר?? "אני מעולם לא ראיתי תופעה כזאתי. יש מצב שירד גשם, אף שזה אף פעם לא קרה!!"
קלאב פינגווין הוסיף את קארד ג'יטסו פייר ב24 בנובמבר. חושבים שקארד ג'יאטסו וואטר יצא ב24 בנובמבר? הממםם.. בנוסף, תראו מה קרה. הסופה נשארה אחרי ליל-כל-הקדושים. אבל, רגע - בשנה שעברה, כשקארד ג'יטסו פייר התחיל, קודם כל השמיים נהיו אדומים? נראה לכם שזה קשור לשמיים??
אם הסופה באמת תגרום לגשם, אז איך נצא החוצה? עם מעיל, מגפיים, ומטריות? אבל קלאב פינגווין הוא אי של שלג.. זה אומר שהיה יותר צפוי לשים בקטלוג החדש כובעי צמר במקום מטריות.. הרי בקלאב פינגווין יורד רק שלג, לא גשם!! רגע, אז אולי הגשם מסמל.. קארד ג'יטסו וואטר??
בקטלוג החדש אפשר לקנות דלי וסמרטוט. אבל למה צריך דלי וסמרטוט? אולי כי הסופה עומדת לגרום להצפה?? המממם... מעניין.
תודה לriffycp על הצ'יטים.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה