15 במרץ 2011

הוראות - שיגור פאפלים

את המשחק שיגור פאפלים תוכלו למצוא בחנות החיות. כדי להיכנס, לכו לשם ומשם לתותח שמימין.
המטרה היא להגיע לטבעת הגדולה בעזרת התותחים, ולהשלים את התותח הגדול.

בכל שלב יש פירות O - הכמות שתאספו תעזור לכם לבנות את התותח הגדול. בתותח הגדול 3 חלקים - כשתשיגו מספיק פירות O בשביל כולם, תקבלו תותח מיוחד כרהיט לבית (מנויים בלבד) ותוכלו להגיע למשחק ישירות מהאיגלו שלכם!
אתם תגיעו לעמוד שבו תוכלו לבחור באיזה פאפל להשתמש. לכל פאפל יש קסדה אחרת, סילון אחר... שמבטאים את האישיות שלו. לפאפל הלבן יש קסדה עם פתיתי שלג, לפאפל הסגול יש קסדת דיסקו, ולפאפל הצהוב יש קסדה אומנותית!!
עכשיו תגיעו לעמוד השלבים - יש 3 קטגוריות, שמים כחולים, השקיעה הכתומה, ואפילו מימד הקופסאות!! כאן תוכלו לבחור את השלב שתרצו לשחק בו, כמובן שבשביל לפתוח שלבים צריך לעבור שלבים אחרים.
ועכשיו להוראות:
המטרה:
להגיע לטבעת.
כפתורים:
חצים --> <-- לכוון את הפאפל.
מקף ______ ירייה בתותח.
שונות:
התותחים הם הכלי השימושי והבולט ביותר במשחק. ישנם סוגים שונים של תותחים, כל תותח יכול להעיף אותך בדרך אחרת:
-תותחים כחולים משגרים את הפאפל מיד כשהוא מגיע אליהם. מהירים מאוד ומופיעים לרוב בקבוצות גדולות.
תותחים ירוקים נותנים לך בחירה - כאשר הפאפל נוחת בהם הם מכוונים אותך ל2 אופציות, ובעזרת לחיצה על המקף ניתן לשגר את הפאפל.
-תותחי שמירה שומרים את המשחק - כאשר הפאפל נורה דרכם, אם הוא נופל הוא מחזיר אותך לדרכו. הם מופיעים בשלבים ארוכים שדורשים זמן. הם פועלים כמו תותח כחול.
-תותחים אדומים דומים לתותחים ירוקים - הם מסתובבים ובלחיצת המקף הפאפל נורה דרכם. יש להם אור אדום שמראה לאן הפאפל ישתגר. בעזרתם אפשר לשגר את הפאפל לכל כיוון.
-תותחים סגולים הם הנוחים ביותר לשיגור. כשהפאפל נכנס לתוכם הוא מחכה שם עד לפקודת השיגור. בעזרת החצים תוכל לכוון את התותח, ובלחיצת מקף לשגר את הפאפל. הם מאירים אור סגול שעוזר מאוד לדעת את הכיוון שאילו אתה יורה. תותחים סגולים קשה למצוא, הם לא מופעים ברוב הרמות אבל נוחים במיוחד.
הO הענקי מסמל כמה פירות O מתוך כל הפירות שבשלב אספת. תוכל לראות אותו על-יד כל שלב, ובפינה בזמן המשחק. הוא מקבל צבע שונה בכל זמן, בכל כמות שונה של פירות O שנאספו.
זהב מסמל שהצלחת להשיג את כל פירות הO הזמינים בשלב. קשה להשיג צבע זהב.
כסף מסמל יותר מחצי מהפירות שבשלב. הוא נחשב די טוב.
ארד מסמל פחות מחצי. כדאי לחזור על שלבים עם שלבי ארד ולקבל שוב כמות טובה יותר.
הסרטן מופיע לעיתים בשלבים. הסרטן החמדן אוהב פירות O, ולעיתים גונב את הO הגדול או את פירות הO שבשלב. כשהוא גונב את הO הגדול, צריך להכות בו בעזרת התותחים, ולאחר מכן הוא נכנע. אני באופן אישי לא אוהב את הסרטן, הוא מקלקל את כל הכיף. שמתם לב שהוא עף בצוללת Aqua Grabber מעופפת?!
ישנם עוד המון דברים מסתוריים בדרך - בלונים, מאווררים, אפילו קקטוסים פסנתרים וסדנים מעופפים!!
למשחק יש גם בולים - 12 בולים שדי קשים להשגה. כדי להשיג אותם צריך ניסיון רב במשחק, כיף להשיג אותם!
אז מה אתם אומרים, משחק כיף?!?! אשמח אם תגיבו כדי שאדע!

תגובה 1:

  1. יש עוד תותח!!!
    הוא השלב הקופסאות!!
    הוא כסוף ואם אתה יורה איתו אתה הופך להיות איטי!!!

    השבמחק