26 באוגוסט 2011

המסלול להר!

שלום לכולם!
CDE כאן!
היום מירוץ השלג הגדול סוף סוף הגיע!
ברשומה הזו אני אראה לכם איך לעבור את המיכשולים במסלול להר!
קודם כל, צריך ללכת להר!
יש פוסטרים שעיר ובפלאזה שיביאו אתכם ישירות לשם!וכמובן, במפה החדשה יש אפשרות להגיע למרכז המסיבה!

עכשיו, זה מביא אותנו לאזור הסקי!בוא נלך לכיוון ההר, יש פה מחנה קטן, אפשר לקנות פה ציוד, לטפס על קרח, לא משהו מעניין, עכשיו תצטרכו ללכת לכיוון המערה!


המערה מלאה בקרח, כך שאתם תחליקו בדרך, יש שם בסוף נטיפים, אתם צריכים פשוט ללחץ על כולם ואז המעבר יפתח, ק"פ די איכזבו אותי, בשנה שעברה זה היה יותר מתוחכם...

אחרי זה תגיעו למחנה קטן בצל הדרך, תוכלו להירגע, לשבת, ולצפות בטלוויזיה הענקית בפינגווינים שלוקחים גולשים מההר!


בכל מיקרה, נמשיך למעלה, או קיי! עכשיו פה יש מכשול קטן, כדי להגיע למעלה אתם צריכים שיהיה גשר במעבר!


בשביל זה אתם צריכים להעביר את העכבר על הגרזן, זה יפיל עליו שלכ, כדי לנקות את השלג אתם צריכים ללחוץ על הצמח הקטן שיש מעל המפה שלכם, הצמח אמור לזוז לכיוון הגרזן, תלחצו על הצמח כמה פעמים כדי שהוא ינקה את השלג מהגרזן, אחרי כמה פעמים הצמח אמור ליפול לקרקע, אז אתם צריכים ללחוץ על הגרזן, הוא אמור לזוז לכיוון העץ, לחצו עליו כמה פעמים כדי שהוא יחתוך את העץ, אחרי שסיימתם העץ אמור ליפול על חתיכת הקר, והנטיפים מעליו יתחילו לשקשק, זרקו 3 כדורי שלג על הנטיפים, והם יפלו, יקפיצו את בול העץ באוויר, ובול העץ יפול ויעזור לכם לעבור!
אחרי שתמשיכו..... זה יביא אותנו לפיסגה!
פה אתם יכולים לקנות מזחלות מקטלוג המיזחלות, שנימצא גם בהר הרגיל, וכמובן, לקבל את הפרס שלכם! קסדה ירוקה! וגם תוכלו לגלוש לתחתית במסלול מירוץ מזחלות חדשני שארוך פי 5 מכל שאר מסלולי מירוץ המזחלות האחרים שיש בהר הרגיל!
זה מסלול מאוד מהנה, וברגע שאתם מסיימים אותו, אתם תגיעו שוב לתחתית ההר!
אבל הפעם, יהיה שם סולם שתוכלו לעלות אליו כדי להגיע לפיסגה מהר יותר!מה אתם אומרים על המסלול? מגניב? אני הכי אוהב את המשחק שיש בפיסגה!
נתראה בפעם הבאה!

-CDE.


3 תגובות:

  1. מאכזב, חשבתי שהמירוץ יהיה יותר מושקע, כמו במשימה השניה שהוא ירד מאחורה עם ההמצאה של גרי, חשבתי שיהיה משהו ברמה הזאת אבל אין כמעט מה לעשות בהר הזה רק מזל שיש את המבצע של ה-EPF.

    השבמחק
  2. בחלק של הנטיפים. אפשר פשוט ללחוץ על הכפתור האדום. במקום ללחוץ על כל הנטיפים

    השבמחק
  3. אבל זה רק אחרי שלוחצים על כל הנטיפים קודם בפעם הראשונה

    השבמחק