3 בספטמבר 2011

משטרת הפוטושופ #1

Photoshop Police
עצור! משטרת הפוטושופ כאן! יש לך את הזכות לשמור על שתיקה, חתיכת מזויף. כל דבר שתאמר יכול לשמש נגדך בבית המשפט. יש לך את הזכות להביא עורך דין משלך, במידה ואין לך כזה, בית המישפט יספק לך אחד.
_____________________________________________________________________
שלום לכולם!
CDE כאן!
היום אני אראה לכם פרויקט חדש שאני רוצה להכין, הוא ניקרא: משטרת הפוטושופ!
המטרה של משטרת הפוטושופ היא להוכיח את אמינותם של תמונות של ק"פ!
אתם תשלחו אלינו לאימייל (cp.secrets99@gmail.com) תמונות מסוימות של ק"פ, ואנחנו נפרסם פוסט, שבו נאמר אם התמונה אמיתית או לא, נראה ממה ואיך הכינו אותה, ונראה את המקור!
בתור התחלה, רציתי להביא את התמונה המאוד מפורסמת של הרברט עומד כשמאחוריו מגדלור שבור, אף על פי שטענתי תמיד שהתמונה מזויפת, כמה נוטים להאמין שהיא אמיתית!
בואו נתחיל...

קודם כול נתמקד בצל של הנינג'ה מאחורה, יש כאלה שאומרים שזה הצל של נינג'ות הצל.
המקור נימצא בספר השנה 2010-2011 בקומה השנייה של הקפה.


מה שעשו פה, זה לקחו את קובץ הפלאש של הספר, פתחו אותו בתוכנה מיוחדת(Sothink SWF Decompiler), לקחו את התמונה של נינג'ת האש, כולל החלק של הנינג'ה שמאחורי העוגה, הדביקו בפוטושפ, בקלות הפכו את התמונה לצל שחור ואז העלו את רמת השקיפות של זה!
פשוט!עכשיו נלך למיגדלור...
אני מקווה שאני לא צריך להסביר לכם שזה המיגדלור מהסרטון שהיה בעמוד הבית הישן, ושפשוט חתכו אותו בצורה מזעזעת בפוטושופ והדביקו על כל שאר התמונה, או פשוט לקחו אחת משלל תמונות המיגדלור....כן, המיגדלור לא מהווה בעיה ענקית כל כך...
נעבור לרקע ולהרברט!זו תמונה שצילמתי מסרטון של CPNEWS08, בסרטון המשתמש הנ"ל מצלם את עצמו מביס את הרברט בקרב האבדון, שבו הרברט תקף את גג הEPF עם הדרקונים הרובוטיים!
בוודאי שמתם לב שהרברט עומד באותה הפוזה(אולי עם פה טיפה פתוח יותר, אלב זה רק בגלל שלא לחצתי ממש על השנייה) כמו בתמונה, ומאחוריו יש את אותו הרקע כמו בתמונה! המזייף מחק בקלות את בועת הדיבור (שלא נדבר על זה שהתמונה חתוכה, כך שזה לא היווה בעיה...) או לקח את הפריים בלי בועת הדיבור מקובץ הפלאש של זה, וביחד עם כל שאר התמונות הוא חיבר את הכל לתמונה שקרית אחת!
מזויף!

התמונה נמצאה מזויפת!אהבתם? שלחו לינק לרשומה הזו לכל מי שאתם מכירים!מה אתם אומרים על משטרת הפוטושופ עד עכשיו? ובבקשה אל תשכחו לשלוח לנו תמונות לאימייל!נתראה בתַּרְמִית הבאה!

-CDE.

6 תגובות:

 1. הראל@- שמח שאהבת! ואל תהסס לשלוח לנו תמונות!

  השבמחק
 2. תמונה די נפוצה, שאני לא בטוח שהיא של קלאב פינגווין.
  לינק: http://www.freewebs.com/randomcasle/abigu-club_penguin.jpg

  השבמחק
 3. רועי@- זו תמונה אמיתית לגמרי של קלאב פינגווין...וגם די ישנה.

  השבמחק
 4. זאת תמונה אמיתית?
  http://2.bp.blogspot.com/-qeBm029RopM/Tgc9ytfA3ZI/AAAAAAAAA_U/ZS0a1xdvoTs/s1600/478.png

  השבמחק
 5. אנונימי@- הו הו! זו תמונה מיוחדת, לקחו את קבצי הפלאש האמיתיים של הבגדים של נינג'ת הצל והדביקו על כרטיסיה כדי להראות לאחרים איך זה יראה!
  זה מאוד מעניין, אני מציע לך לקרוא את הרשומה של על נינג'ות הצל, הינה היא:
  http://clubpenguinsecrets99.blogspot.com/2011/07/6-1.html

  השבמחק