25 בנובמבר 2011

צלליות של נינג'ות בדוג'ו

לכבוד מסיבת הקארד-ג'יטסו, ניתן למצוא צלליות של נינג'ות בדוג'ו.
כל כמה דקות (אני לא יודע במדיוק כל כמה זמן, פשוט צריך לחכות) 3 צלליות של נינג'ות יופיעו בחלונות הגבוהים שבתוך הדוג'ו.
הנה תמונה של הצלליות:
כבר מצאתם את הצלליות? מה אתם חושבים שהן עושות? לי זה נראה כאילו הן משחקות תופסת...

8 תגובות:

 1. זה מזכיר את הצלליות שהיו ב2008, בליל כל הקדושים בדוג'ו כל כמה זמן כשבא ברק היה ניתן לראות לכמה שניות צללית לא זזה של נינג'ות.
  ואז אחרי המסיבה התחילו עם כל הקטע של הנינג'ות והיו צלליות קופצות כל כמה זמן בדוג'ו, הייתה צללית שנפלה מלמעלה בפלאזה, ונחתה על השלג שעל חנות החיות.
  אם הייתה בעיר והיית לוחץ על האות N על הדיסקו היא הייתה מהבהבת ונינג'ה הייתה קופצת, בהר כל כמה זמן קפצה נינג'ה, במראה שבבקטה כל כמה זמן זזה נינג'ה, במגדלור הייתה צללית של נינג'ה שזזה כל כמה זמן ובמפקדה הסודית של הסוכנים החשאיים כל כמה זמן היו קופצות נינג'ות בארבעה מסגים והיו מרימות כל אחת שלט, על כל אחת כתוב מילה אחרת, והשלטים היו מתחברים למשפט:" אנחנו אפילו לא קיימים!".
  האם יש צלליות כאלו גם במקומות שתיארתי? אני צריך לבדוק...

  השבמחק
 2. יכול להיות שבעצם נינג'ות השלג יבואו בקרוב אבל קודם יתחיל האלמנט של הצל והנינג'ות של הצל יבואו ב2012

  השבמחק
 3. אנונימי@- אני לא חושב שיהיה "אלמנט צל", הצללים של הנינג'וץ הן סתם לקישוט, וזה מזכיר את 2008 בכוונה, אם נינג'ות הצל יבואו אני חושב שזה יהיה ביחד עם נינג'ות השלג!

  השבמחק
 4. היתכוונתי שאלמנט הצל יגיע ואיתו גם קלפים חדשים ובשנה הבאה היה אפשר להיות נינג'ת צל והשנה יגיע קארד גיטסו אייס מבין

  השבמחק
 5. קארד ג'יטסו שלג לא יגיע השנה, הוא נדחה לשנה הבאה, ואכן יש קלפים של קארד ג'יטסו שמוזכרות בהן נינג'ות הצל, אבל לא במשחק, מצאתי קבצי פלאש של זה, הינה קישור:
  http://clubpenguinsecrets99.blogspot.com/2011/07/6-1.html

  השבמחק
 6. אולי קלאב פינגווין יעשו לפחות קלפים של אלמנט הצל בימקום קארד ג'יטסו שלג ואין סיכוי שבעתיד לט יבואו נינגות הצל כי עים קבצי הפלאש של קלאב פינגווין זואת הוככה חותחת

  השבמחק
 7. אני לא בטוח אם יהיה כזה דבר אלמנט צל, ואני יודע שנינג'ות הצל יגיעוף ושהן אמיתיות, וקארד ג'יטסו שלג קיים, והוא יגיע ב2012, ק"פ אישרו שהם כבר סיימו את המשחק, והם רק מתקנים כמה דברים....

  השבמחק
 8. אני ראיתי אותן וניראה לי שהן נלחמות

  השבמחק