28 בנובמבר 2012

פריטים ללא ממברים-מתעדכן!פוסט זה נועד לחדשים:
נמאס לכם דשולם לובשים דברים ממש יפים?
נמאס לכם שכשאתם רוצים תלבושת יפה אתם צריכים לקנות ממבר?
בפוסט זה תמצאו את הדברים שאתם יכולים לקבל בחינם:

דברים קבועים:
ראשית, תוכלו ללכת לחנויות ולקנות את כל הצבעים והדגלים.

פין המפתח של רוקהופר:
כדי להשיג את הפין, תצטרכו להיכנס לטאון, ומשם לקפה, ולעלות למעלה לחדר החדשות.בצד יש מדפי ספרים, תלחצו עליהם, למטה יש ספר שנקרא "the journal of captain rokhopper", דפדפו בו עד הסוף, ובסוף יש מפתח ומאחוריו מכתב מרוקהופר, תלחצו עליו, ובואלה! יד לכם את הפין! (שהוא גם מפתח כניסה לחדר של רוקהופר כשהספינה באה)


צמיד החברות:
לאחר שמצאתם את הפין, תצאו מהספר, ותיכנסו לספר ליד שנקרא "rokhopper and the stowaway", תדפדפו עד הסוף, והנה הצמיד, תלחצו עליו, ומזל טוב! יש לכם צמיד חברות.


פאפלס:
תיכנסו לפלאזה, ומשם לחנות הפאפלים, תלחצו על הפאפלים בצד ותבחרו איזה צבע אתם רוצים לאמץ (נכון לעכשיו, אפשר 2: כחול ואדום), תלחצו עליו, ותנו לו שם.
לא ממברים יכולים לאמץ עד 2 פאפלים, זה אומר: או 2 אדומים, או 2כחולים, או אחד אדום ואחד כחול, מזל טוב! אימצתם פאפל!תליון האלמנטים:
תליון האלמטים
נכנסים בהשתגרות למחבוא הדוג'ו, ושם סנסאי ידבר איתכם, ויביא לכם קלפי אש ומים, ואת התליון! כשתהפכו לממברס, תוכלו להשיג להם אבני אלמנטים!

חגורות קארד ג'יטסו:
נכנסים לדוג'ו ופשוט נלחמים בפנגווינים אחרים, ואז תעלו לאט חגורות, עד לשחורה!
מסכת נינג'ה: (תמונה)
ברגע שתגיעו לחגורה שחורה, תלחמו נגד הסנסאי, ותנצחו אותו, והוא יביא לכם מסכת נינג'ה. אחרי זה גם תוכלו להיכנס למחבוא גם דרך הכניסה לדוג'ו ולא רק דרך השתגרות. (שימו לב, אם תלחמו נגד הסנסאי לפני חגורה שחורה, לא משנה איזה קלף תשימו, הוא תמיד יתגבר עליו)
כובע סייר: (תמונה)
כשתגיעו לגיל  יום40, תוכלו לקחת ליד בקתת הסקי חידון (את התשובות אפשר למצוא באתר), וברגע שתענו על כולם נכון, תקבלו אותו! (תשימו אותו בלי שום לבוש אחר, תנופפו והוא יגים שלט שכתוב בו TOURS HERE!, תלחצו על צ'אט מוכן מראש, על activitis, ומשם על give a Tour! והנה הפינגוין יסביר על המקום שבו הוא נמצא (שימו לב שלפעמים באירועים מיוחדים, הכמו מבצע הבלאקאאוט, הסיור יכול להיות שונה))
משקפי סוכנות: (תמונה)
כדי להשיג את המשקפיים, תצטרכו להתקבל לEPF, כדי להתקבל אליה, תבקשו מסוכן אחר שישלח לכם מכתב קבלה, ואז תוכלו להתקבל לסוכנות, (פרטים ברשומה אחרת), ומשם להכנס לחדר ההדמיה, ללכת למשימה אחרונה ולבצע אותה (תוכלו לחפש פרטים עליה באינטרנט), אל תשכחו בדרך לדבר עם הילד שבור-המשקפיים, להשתגר לאי, לקחת משם את הפחית, למלות במים, להקפיא בחדר הגאדג'טים, לעלות למגדלור, להחליף את הקרח בעדשה האמיתית שמונחת שם, ולתת לילד את העדשה. ברגע שתסיימו את המשימה תקבלו פרס, תלחצו על הכפתור האדום ששם, והנה המשקפיים, תלחצו עליהם, ותאדה! יש לכם אותם.תחפשו את הרברט בטראקר שתמצאו באינטרנט, כשתמצאו אותו תלחצו עליו, למטה בכרטיס שלו יש קופסא, תלחצו עליה, ותשיגו את הרקע שלו!
תחנת סוכן סמויה: (תמונה)
אחרי שתהרסו את הקרן של הרברט, תצפו בסרטון, אחרי שהסרטון יגמר (או שתלחצו על איקס) הוא ישאל אתכם אם תרצו תחנת סוכן סמויה, תלחצו על כן, והנה, התחנה באיגלו שלכם באיכסון, ברגע שתציבו אותה בבית ותלחצו על ימין ושמאל, התחנה תחליף צורות, יש לה 6 תחנות: התחנה שהיא סתם שולחן כמו כשמקבלים אותה, תחנת הCOMM, תחנת הSTEALTH, תחנת הAGENT,  תחנת הTACTICAL ותחנת הTECH.
זו יכולה להיות הרשומה הראשונה שלי חוץ מרשומת הקבלה! וזה מתעדכן כל פעם שיש פריטים זמניים חדשים

3 תגובות:

 1. יש לי כרגע קצת בעיה עם תמונות (בכל זאת אני חד עם הממשק)

  השבמחק
  תשובות
  1. איך משיגים מצלמה?, ראיתי מישהו שיש לו אבנים בתליון של הנינג'ות והוא לא ממבר איך?

   מחק
  2. מצלמה מכרו בקטלוג התחפושות פעם.
   במסיבת הנינג'ות 2011 לא ממברים יכלו לשחק בקארד ג'יטסו אש ומים, ברגע שהמסיבה נגמרה הלבוש נשאר אצלם, אבל הם לא יכוילם להשתמש בו אלה אם כן הם ממברים.
   בגלל זה היו כאלה שהשיגו אבנים לתליון.

   מחק