2 בפברואר 2013

פגישת EPF בקלאב פינגווין הגרמני

שלום,sani77 כאן!


(התמונה לקוחה מתוך הבלוג הגרמני של קלאב פינגווין)

ראשית,אני רוצה לנצל את הפוסט הזה כדי לבקש סליחה על כך שהעתקתי,כמובן עשיתי זאת ללא רשות.אני מצטער על כך שעתקתי את התרגום לעיתון,בפעם הבאה אתרגם בעצמי.אבל עכשיו נעבור לחדשות השמחות....לא מזמן פורסם בבלוג הגרמני של קלאב פינגווין פרטים על סוג של פגישה של ה-EPF.נכתב שם על כך שהם ינסו כביכול למצוא מקום חדש למטה ה-EPF וגם על כך שהם ינסו ךנקות את המפקדה מההרס.הפוסט בגרמנית:

Hey Leute,

wie ihr bereits wisst, hat Herbert das Agenten-Hauptquartier und den Einfachen Pinguin-Funk zerstört. Tante Arctic schreibt in der Club Penguin Rundschau, dass die Architekten bereits daran arbeiten, dem Einfachen Pinguin-Funk ein neues Aussehen zu verleihen. Außerdem brauchen wir einen neuen Ort für das EPF Hauptquartier. Wo könnte es einen besseren Ort geben als im Untergrund …!
Deshalb alle Pinguine und Agenten aufgepasst: Lasst uns gemeinsam eine Untergrund-Expedition machen und anschließend beim Aufräumen des Bauschutts am Einfachen Pinguin-Funk helfen.Wir treffen uns am 05. Februar 2013 um 16:15 Uhr (Mitteleuropäische Zeit) auf dem Marktplatz auf dem Server Handschuhe! Jeder kann kommen und seine Puffles als Helfer mitbringen, EPF-Kleidung anziehen, Helme aufsetzten und Schaufeln mitbringen.
Das wird spannend … ich freu mich drauf. Bis dann!
Flossenwinker-Grüße ;-)
Euer Federflink1
vom Club Penguin Team
הבאתי לכם גם תרגום לעברית:
היי אנשים,
כפי שאתם כבר יודעים, הרברט פ. דוב הרס את מטה הסוכנות. דודה ארטיק כתבה בעיתון קלאב פינגווין שהאדריכלים כבר עובדים במטה כדי לתת מראה חדש. גם אנחנו זקוקים למקום חדש עבור מטה ה-EPF . ואולי יש מקום טוב יותר מאשר במטה של היום...!
לכן, כל הפינגווינים והסוכנים: ביחד, נערוך מסע מתחת לאדמה, ולאחר מכן לעזור לנקות את ההריסות במפקדה.
אנחנו נפגשים ב-5 פברואר 2013 בשעה 16:15 (שעון מרכז אירופה) בפלאזה! כל אחד יכול לבוא ולהביא איתו פאפלים כעוזרים, עם בגדי EPF כדי למשוך, חבוש קסדות ולהביא איתם.זה מרגש ... אני מצפה. אז להתראות!סנפירי מים ברכות;-)
Federflink1מקצוות קלאב פינגווין
תאריך הפגישה:am 05. Februar 2013 um 16:15 Uhr (Mitteleuropäische Zeit) auf dem Marktplatz auf dem Server Handschuhe! - או ה-5 בפברואר יום שלישי בשעה 15:15 בשרת Handschuhe הגרמני באזור הפלאזה.

הפגישה תתקיים כנראה עם צוות קלאב פינגווין הגרמני ולא עם מפורסמים! אני יבוא לפגישה,וני ממליץ לכם לבוא גם!


עד הפעם הבאה,sani77!

8 תגובות:

 1. איפו הפלאזה??????

  השבמחק
  תשובות
  1. הפלאזה זה האיזור בו התיאטרון,חנות החיות והפיצה.הם ייכנסו משם לפתח הביוב ויחפשו כביכול מקום חדש,אחר כך הם ילכו למפקדה.

   מחק
 2. הפלאזה זה האזור עם חנות החיות.

  השבמחק
 3. יש לכם טעות בחישוב השעות!
  זה יתקיים ב- 17:15 ולא-15:15

  השבמחק
 4. התבלבלתם בשעה!
  זה יהיה ב-17:15
  מקווה שתתקנו.
  ריפל פינגווין

  השבמחק
 5. מה עשיתים וגם ראיתם אזורים שלא ראו אף פעם?

  השבמחק
 6. איך קוראים עכשיו להרברט איך לחפש אותו?

  השבמחק