14 במאי 2013

מסיבה של דירוג! אפריל 2013

שלום לכולם!
ERAN 098 פה עם הפינה שלי מסיבה של דירוג!
במקרה ואתם לא יודעים מה הפינה אני פשוט הולך לדרג את המסיבה האחרונה שהייתה ולתת לה ציון על פי קריטריונים מסוימים:חפצים לכולם,מפורסמים,חדרים מקושטים ודברים לעשות במסיבה!
אז בואו נתחיל!

בהשתלטות ״מארבל״ 2013 הגיעו לאי גיבורים חדשים ונבלים חדשים בהמשך הבלתי פוסק של הקרב בין הטוב לרע! 
אז בואו נדרג!

חפצים לכולם: אז ככה במסיבה הזאתי לא ממברים היו יכולים לקנות פריטים! חוץ מהפריטים של השוטר המיוחד והפורץ החזירו גם את התלבושות של שנה שעברה,השוטר והאסיר וגם את שק הכסף!בנוסף לאלה גיבורים היו יכולים להשיג שתי חליפות(אחת אם היו מגיעים במשחק שלהם ל50,000 נקודות בכללי ואחת על ידי סיום המשחק) וכאשר הנבלים היו בונים לפחות רובוט אחד מכל סוג הם היו מקבלים חליפת רובוטים!
בקיצור אני מאד מרוצה!
ציון: 10

מפורסמים: טוב במסיבה הזאת המפורסמת הייתה אנט ארקטיק שהאמת כבר הופיעה השנה אז זה לא היה כל כך מיוחד או לא צפוי אבל בכל זאת את מי עוד יביאו?
ציון: 7

חדרים מקושטים:בנוגע לחדרים המקושטים יש הרבה לדבר: כל החדרים שבקו של חוף הים עד חוף הגלישה(חוף אל חוף אם תרצו (-;) היו מקושטים וגם הרובוטים היו יכולים להרוס שם בנודף הוסיפו גם 3 חדרי מסיבה: מאורת הרשעים,הרחפת של הטובים ומגדל תעשיות סטארק (ששם הייתה גם המעבדה של איירון מן) אבל בכל זאת כפר הסקי,האצטדיון והמכרה (וכל האזורים מתחת לאדמה) לא היו מקושטים דבר שקצת העציב אותי
ציון: 9

דברים לעשות במסיבה: עכשיו אחד הדברים שאהבתי במסיבה הזאת זה שכל יום היית צריך להתחבר בשביל להשלים משימות לרעים או (אם היית ממבר) להשיג כפפות לגיבורים.דבר שאהבתי בנוסף הוא שהוסיפו 2 משחקים חדשים למסיבה! וזה הוסיף לציון פה בהרבה. עוד משהו שאהבתי במסיבה שהיה גם שנה שעברה זה בחדרים המקושטים אפשר להרוס אותם וגם לתקן אותם שזה גם הוסיף!
ציון: 9
אז בואו נחשב:

חפצים לכולם: 10
מפורסמים: 7
חדרים מקושטים: 9
דברים לעשות במסיבה:9

הציון סופי של המסיבה:9

זה הכל להפעם המסיבה הייתה באמת טובה!
בנוסף אל תשכחו שכל מה שכתוב כאן הוא דעה אישית שלי!
מה אתם חושבים על המסיבה?
ואיך הייתם אתם מדרגים אותה?
עד הפעם הבאה
ERAN 098

3 תגובות:

 1. 9? מסיבה ממוסחרת, פרסומת אחת גדולה לסרט של איירון מן, רק על זה אני נותן ½7 מקסימום בכללי, והמסיבה הטובה באמת ללא ממברים האחרונה הייתה היריד של 2007

  השבמחק
  תשובות
  1. בסדר זה מה שאתה חושב כמו שציינתי הכל פה דעה אישית וכל אחד מוזמן להביע את דעתו חוץ מזב ביריד של 2007 אני לא הייתי בקלאב שלא לדבר על הבלוג (או על הפינה הזאת...)

   מחק
  2. אני גם לא, אני מ2008 בקלאב פנגווין, אבל חבר שלי היה :) והבלוג לא היה אז, הוא הוקם ב2009 (ומאז הייתי קורא קבוע שלו)
   ואני יודע שכל אחד חושב את הדעה שלו, כתבתי מה דעתי, סך הכל זה מקבל 7¼ מצדי

   מחק