19 בספטמבר 2013

השערות קארד ג'יטסו חלק שני

CardJitsuShadow Logo
הערה:התמונות פה לקוחות מהויקיפדיה מכיוון שקארד ג'יטסו צל לא שוחרר עדיין 
קישור לכתבה הראשונה בסדרה: http://clubpenguinsecrets99.blogspot.co.il/2013/09/blog-post_6.html

הכתבה הקודמת שלי על טאסק הייתה הראשונה מני כמה,הפעם אני הולך לדבר איתכם על קארד ג'יטסו צל ובעקר רק זה. התמונה מעליי היא כנראה הלוגו לפחות עד שנשיג סימן לקלפי צל.

טאסק כפי שאמרתי,כנראה למד קארד ג'יטסו שלג וצל,סאנסיי בעצמו רמז על כך כמה פעמים: בזמן השתלטות סטארוורס,הוא אמר שטאסק פנה אל הצללים. בזמן מסיבת הקארד ג'יטסו 2013 הוא השיב לשאלה ואמר: "אלמנט אחד בכל פעם. קודם צריך לשלוט בשלג כדי להחזיר את האיזון." ופעם נוספת שאני לא זוכר מתי,הוא אמר שאולי יהיה צל יום אחד ואמר גם אם יש צל תמיד יהיה אור יום אחד. 

Download  Boriskoicons
(צל ואור)

התמונה עם האבנים היא כנראה אבני הקארד ג'יטסו צל במשחק. התמונה האחרת היא תמונה מוכרת,אבל היא נועדה רק לדוגמה. כשיש אור יש גם צל,צל לא יכול להיות בלי אור. תמיד מסביב לצל ולכל הצל יש זהב שמייצג לפי מה שהבנתי,אור. אני חושב שלטאסק חסרה המשמעת של סאנסיי,הוא למד הכול ביחד. לסנסיי יש משמעת גדולה יותר ולכן הצל והאור(על בטוח הצל לפחות) עומדים להשלים סדרה או לפתוח. אני קורא לזה "קארד ג'יטסו אליט",בתליון הקארד ג'יטסו יש שחור שמייצג את הצל ובניגוד לאלמנטים האחרים,לא צריך להרוויח את האבן,היא בתוכך אבל צריך לדעת להשתמש בה. והזהב שרותם הכול? אני חושב עליו בתור האור שכשמחלקים אותו מקבלים שלושה אלמנטים:אש,מים ושלג.  האור והצל מרסנים את הכוחות!

Screenshot from 2013-05-27 11:50:52
(תמונה מקארד ג'יטסו)

 נינג'ות הצל לא חדשות.למעשה  אנחנו רואים אותם כל יום כל הזמן. כל כמה שניות בדוג'ו רואים צללי נינג'ות וראו אותם כבר קודם,צללי הנינג'ות האלו זזים יותר מדי טוב בשביל רק להיות צל של נינג'ה.A Dojo Ninja Ghost Screenshot 1216  Ninja shadow 2011 NS
(צללי הנינג'ות)

רואים? ולפי הצל שבמראה(מה שאומר שזה חייב להיות נינג'ות צל כי אחרת היו רואים מי זה במראה) זה נראה כאילו הצל חובש משהו שנראה כמו קסדת הצל. וידועים אפילו המהלכים של נינג'ות צל:

File:1w3du.gif File:Shadowaveanimated.gif
(הנפנוף והריקוד)

רואים? בנפנוף אתה לא רק נעשה קשה לראייה כמו שאר הנינג'ות,אתה נכנס ל"מימד הצללים" שלפי השערות מסוימות,הוא הדוג'ו של הצל.ובריקוד אתה נעלם בעשן(טריק ידוע של נינג'ות). מה שאמרתי על הדוג'ו צל מתחבר עם מה שאמרתי על השרשרת של היסודות. אני חושב שבשנה הבאה כנראה תהיה מסיבת קארד ג'יטסו נוספת,המערה של טאסק תיפתח  ובעיתון ידווחו שטאסק נעלם. סאנסיי אומר שהוא חושש שטאסק עבר לצללים  ואז רואים שאיפשהו ליד הדוג'ו(יכול מאוד להיות שבדוג'ו השלג) תיפתח מערה נוספת וכשנכנסים אליה אז מפעילים את אבן הצל שבאמצע התליון. סאנסיי מלמד אותך שם(אולי הקרבות יהיו כמו הקארד ג'יטסו הרגיל או קארד ג'יטסו שלג,אני מקווה שלג) ואחרי כמה זמן שאתה משיג את אבן הצל האמיתית אצה עובר למימד הצללים ומתחיל באימונים. או שבמערה יש שער למימד הצל. זה הכול להפעם. אבל יש גם תיאוריה ששמעתי עליה והיא די הגיונית,כמו שבקארד ג'יטסו שלג נלחמים בסנוו מיניונס,פה יילחמו בנינג'ות הרגילות בתור נינג'ות צל,או בנינג'ות צל,או בסוג חדש של יריב,זה די הגיוני לפי דעתי.


10 תגובות:

 1. אולי כשילמדו טאסק ישתלט על הדוג'ו וילמד אותנו שנהיה נינג'ות צל. (שנהיה החיילים שלו) ואז אחרי שילמד אותנו נביס
  אותו.

  השבמחק
 2. לא ניראה לי סביר באליל הוא לא ממש טיפש ויודע שאנחנו נצחנו אותו בפעם הקודמת

  השבמחק
 3. יש לי את הקלף שהראת הוא אחת עשרה אש

  השבמחק
 4. לא חושב שזהב יכול לסמל אור מפני שהאור לבן זהב יכול לקשט ולתאר מופת או שצריך להפוך את החלק המוזהב ללבן כדי שהיה אור

  השבמחק
 5. תגידו שמתם לב לזה שאין קלף מספר 1

  השבמחק
 6. תגידו שמתם לב לזה שבקלפים אין קלף 1 אז יש מצב שזה יהיה קלף צל הכי חזק
  יש מצב?

  השבמחק
 7. טכנית למרות ששלג זה לבן זה גם סגול אבל לא חושב שהזהב בקארד ג'יטסו זה אור

  השבמחק