31 באוקטובר 2013

פאפל הזהב,הגיע הזמן לחשוף

*רוב התמונות פה הם מהוייקי,קרדיט להם

Mission 10 Golden Puffle
(פאפל זהוב!)
אתם מזהים את זה? ככה נראה פאפל הזהב,לפחות פעם.Mission 10 Golden Puffle BaitHerbert 2
(אוי הרברט,דוב קוטב תמים שכמותך)
ופה  זה תמונות ממשימה 10 של האליט פינגווין פורס,הרברט נלכד אז בעזרת אגדה של פאפל זהב.תמיד אהבתי לחשוב על זה,לחשוב שהוא אמיתי.

File:HeheGOLDENhehe.jpgFile:Puffle Hotel.png
(מה אמרת?)
כשמלון הפאפלים רק שוחרר יצאה התמונה הזו,מה מצויר על הבניין? פאפל מוזהב. ובסרטון "המסיבה מתחילה עכשיו" היה אפשק לראות לכמה שניות פאפל צהוב,שמתם לב שהוא השתנה במראה וקצת בצבע? חלק יאמרו שהוא צהוב,אבל אם הוא צהוב,אז איך רואים אותו בצבע הזה ואת  המקורות של הפינגוונים מסביב שגם הם צהובים רואים בצהוב רגיל.

File:Golden Puffle in the Invention Cabinet.png
(צער בעלי חיים)
במשימות של הפי אס איי,היה לגארי מין כלוב עם המצאות שונות. באחד מהכלובים נמצא הפאפל הזהוב הזה. עכשיו התמונות הבאות יאוששו את התיאוריה שלי,גארי שמר על הפאפל הזהוב.

File:Screenshot 1371.png
(הוא עדיין חי!)
הגדלתי את התמונה בשביל ההבנה. זה למעשה חידוש של הפאפל מלמעלה. במסיבת ימי הביניים 2013 בקומה העליונה היה נמצא הפאפל הזהוב הזה. נראה לי כשהEPF התפוצץ אז גארי היה חייב מקום חדש לפאפל שלו. ויש שם עוד כמה דברים בצד שהם די חשובים. הקריסטלים למשל,במסיבת גיבורי העל של מארוול,הקריסטלים האלו נתנו לך כוחות.  אולי היה להם או יהיה להם שימוש נוסף...

Garianna photoGarinna
(כמו גארי והארי פוטר ביחד,האריאנה בערך)
תכירו,בת משפחה עתיקה מאוד של גארי,גריאנה.  גריאנה הביעה את כל הכישופים של מסיבת ימי הביניים הזו,הם היו בספר שלה למעשה. התמונה הקרועה היא מהעמוד האחרון.התמונה הבאה תעזור יותר להבין מה ההתרחשות.

File:Garianna page.png
(תירס!)
הנה,הקרע מופיע בדיוק בחלק של המרכיב הסודי. מה מפוזר על העמודים האלו? תירס. תירס היה מרכיב שהרברט השתמש בו בכמה משימות והוביל אותנו אליו גם. פצצת הפופקורן שלו הרי עשויה מתירס שנהפך לפופקורן. עכשיו,קלאב פינגווין כבר ציינו(נכתב פה בפוסט לא לפני הרבה זמן) שהם רוצים לעשות עוד מבצע EPF כזה כמו הישנים.המבצע כבר קיבל לוגו ושם. אם תתקרבו לתמונה,תוכלו לראות חלק של פאפל זהוב,שגם אותו הרברט חתך. לידע כללי,המרכיב הסודי כבר נחשף על ידי קלאב פינגווין,זה פאפל או'ס זהובים. פאפל או'ס זה האוכל של הפאפלים,הזהובים כנראה לפאפל הזהוב.

File:OP Leak.jpgOperationPuffle
(מבצע פאפל)
עכשיו,כבר לפי השם,אפשר להבין שזה מדובר על פאפלים,נכון? זה אמור להשתחרר אחרי מסיבת הלוואין שעכשיו,וגם בה פיזרו את הרמז. בסרטון של המסיבת הלוואין,שמו לשנייה את הלוגו,כדי שהמהירים יקלטו אותו,דומה לטכניקת המעגל של ביל בסדרה של דיסני,גרוויטי פולס,בסדרה הזו הם נותנים טונה רמזים ותעלומות שלמעשה אם קלטת את כולם,אתה תצליח להבין את כל הסיפור. הטכניקה הזו קלה לעשייה באנימציה ובפלאש,קלאב פינגווין פועל על פלאש הרי. זה אמור להשתחרר בנובמבר 2013 והיא תכלול היאבדות ביערות.התמונה שלידה היא למעשה התמונה מהסרטון,הם דאגו להסתיר אותה די טוב.עכשיו נחזור לתמונות עם כיתובים קצרים יותר.

File:Herbert Spotted Oct 2013.jpg
(הרברט)
בטריילר של מסיבת ההלוואין שעכשיו,הרברט הופיע גם. אם אתם רואים,אפשר לזהות שאחד מהטישטושים שם נראה כמו משהו עם פאפל.

File:Puffle Surprise.jpg
(מי הצבע החסר?)
זו תמונה של קלאב פינגווין,היא מרכזת את כל הפאפלים ומראה סימן שאלה באמצעי,מי זה יכול להיות?

PoloChatEPF
(אישור)
ספייק הייק אישר את ההודעה.

File:Golden Puffle Pist.png
(רמזים)
אלו מין רמזים. הסימן של האיקס כנראה מסמן איפה הפאפל באי,החלקים הקרועים הם כנראה דפים חשובים,פירמידה בצד וסימנים מצריים,זה מעניין ומתחבר למראה של הפאל הזהוב. שלוש תמונות שם כנראה חושפות מקומות שישתנו בזמן המבצע. הפאפל הזהוב שם הוא די מוזרץ ויש עוד עמו עם פאפל או'ס מצויר עליו,מה אתם חושבים? יש שם גם כמה דפים מהעיתון,עכשיו,הפאפל הזה נרמז כבר בכמה מהדורות של העיתון.

File:CHSite.png
(קלאב הרברט)
להרברט יש אתר מאז בלקאאוט,כל פעם שהוא מופיע אז האתר מתעדכן,או כשהוא עומד להופיע.התמונה הזו היא התמונה הכי חדשה אבל גם היא די ישנה כבר. http://clubherbert.com/ זו הכתובת של האתר עם התמונה המלאה גם. ניתן לראות שיש שם תמונה של פאפל וניתוח מידע עליו. רואים שם גם את קלאטזי והדף הכחול,שבו אני רואה מין פנים של פירמידה.


(הנה וקרדיט למי שפרסם את הפוסט על מסיבת השמונה שנים לקלאב פינגווין,בבלוג שלנו כמובן)
רואים את הקיר? הוא מעוצב כמו אובליסק שזה דבר שהמצרים השתמשו בו בתור פיסול. הפאפל שם מבוסה בזהב,רמז? מעבר לעובדה שכבר בכמה תמונות אחרות פה נרמז הקשר המצרי לפאפל,הגיע הזמן לתמונה האחרונה והמסקרנת ביותר כנראה.

File:Gold Puffle garianna.png
(דאם דאם!)
הפאפל הזהוב המלא,מצאתי את התמונה שלו. הוא בסגנון המדויק של קלאב פינגווין המחודש מבחינת עיצוב,והענן שמסביבו,אני חושב שזה חול(רואים בו גם כמה גרגירים) אשר כמו שאנחנו יודעים,מסתדר עם עניין המצרי וכל זה.
אנשים רבים לא מחשיבים זהב לצבע ולכן הם אומרים שהוא לא ייצא,אבל יצא פאפל קשת ועוד יותר אנשים לא מחשיבים קשת לצבע. כנראה ששניהם יהיו דומים,אני רק מקווה שהפאפל הזהוב יהיה פנוי גם ללא ממברים,אולי שיהיו עוד פאפלים עם דרכים כאלו להשיג אותם,אבל שהם ישוחררו חלק מהם ללא ממברים,כמו הפאפל הכחול והפאפל האדום.
עכשיו כבר אני חייב לאמר את התיאוריה שלי למסיבה,הרברט יביא כמה דברים מצריים ואת הפאפלים הזהובים,או כדי לפתות אותנו למלכודת שלו(המסיבה הרי תכלול להיאבד ביערות לפי הכרזה,אולי שם תהיה המלכודת) או שהוא ישתמש בהם נגדנו. או בכלל שנצטרך לפתור את התעלומה ואז כשנפתור,נתחרה בהרברט על מציאת פאפל זהב כדי שגארי יעשה איתו משהו.

זה היה פוסט ארוך,אבל שווה את זה. אני מוכן לסיים אותו עם תמונה אחרונה,התכנון המקורי של הפאפלים.

185px-Puffle_in_2005
(הייתם מאמינים?)

 1. מוזר לא? אבל אפשר להבין איך זה הגיע בסוף לפאפלים של היום. כנראה בזה תעסוק הכתבה הבאה שלי.

14 תגובות:

 1. אני יכול לקחת את הרשומה לבלוג שלי ולתת לכם קרדיט קוראים לבלוג קלאב פינגווין המקור

  השבמחק
 2. ואני אמרתי את זה ולא האמנתם לי

  השבמחק
 3. מאוד מושקע ודי הגיוני, אבל משהו בתאוריה לא ממש נשמע הגיוני (לא יודע למה).

  השבמחק
 4. נ.ב: מה אמרת שם על גרויטי פולס?

  השבמחק
 5. אל תשכחו, שגם מדי פעם יש בתאטרון את ההצגה הזו המצרית, שזה ממש בתוך פרמידה, ויש בעצם את הפאפל הזהב שברגע שאתה נוגע בו אז פועלת מלכודת והכדור הענקי נופל
  יש כאן גם קשר למצרים, פרמידה, ופאפל זהב(למרות שבסוף הוא הופך לצהוב, אבל כן יש קשר אני חושב)

  השבמחק
 6. הפאפל הזהוב שהיה בכלוב ובמסיבת ימי הביניים למעלה, הוא פסל, הוא נוצר במשימה 10 כדי שיוכלו לתפוס את הרברט!

  השבמחק
 7. אני בטוח שהרבה לא מאמינים אבל תזכרו שאף אחד מעולם לא חשב שהיה פאפל קשת אמתי (חוץ מכמה בודדים) והנה אז יש סיכוי שיצא גם פאפל זהב

  השבמחק
 8. ידעתי הדפסתי תמונה כמו שלך של פאפל הזהב

  השבמחק
 9. עוד תמונה של פאפל זהב (בכובע של PH-Puffle Handler)
  https://mail.google.com/mail/u/0/?ui=2&ik=53ea16a3d7&view=att&disp=safe&realattid=ii_1422e044aabd94bb&zw

  השבמחק
 10. תנסה לא לפרסם בבקשה רשומות עם חומרים מועתקים, גם אם אתה שם קרדיט!
  דגש על הויקיפדיה...
  תשיג את התמונות שאתה צריך בעצמך.

  השבמחק
  תשובות
  1. כמעט כל תמונה כאן היית יכול להוציא לבד.
   גם התמונה האחרונה של פאפל הזהב, אני יודע איפה היא בקבצים של המשחק, ראיתי אותה עוד כשהיא רק יצאה :)

   מחק
 11. קלאב פינגווין שחררו עכשיו סרטון שיש בו כל מיני דברים שקשורים לפאפל הזהב ויש קטע שמראים איך יהיה אפשר להשיג אותו :) (אבל זה באנגלית ) תכתבו ביוטיוב: Disney Channel Game On - Gold Puffle

  השבמחק