14 באוקטובר 2014

משימה 1

שלום לכולם, כאן ניב ועל פי שלא כתבתם אם אתם רוצים שאעשה פתרונות למשימות ה-PSA אני אעשה בכל זאת.

נתחיל עם המשימה הראשונה:"המקרה של הפאפלים החסרים".
בהתחלה תגיעו לאיגלו של אנט  ארקטיק, תלחצו עליה פעמיים ותלחצו על האפשרות הראשונה (ברור), תלחצו עוד פעם ועוד פעם על האפשרות הראשונה, תלחצו עליה שוב ותלחצו על האפשרות הראשונה, לחצו שוב ועוד פעם תבחרו באפשרות הראשונה, תלחצו שוב ותלכו למגרש ההחלקה.

זוזו לצד ימין, קחו את התמונות ותלכו לאנט ארקטיק.

תנו את התמונות לאנט ארקטיק ותלחצו על המסך, לכו לחנות החיות.

בצד יהיה לכם פתק, לחצו עליו.
יהיה לכם קוד מורס ובצד ימין למטה יהיה לכם פתרון לקוד, תפתרו את השורה השנייה ויצא לכם מספר
(משתנה בכל פעם), לכו לחנות הספורט.

לחצו על גארי ולחצו שוב, תבחרו את האפשרות השנייה ותלחצו שוב, תבחרו שוב את האפשרות השנייה ולחצו שוב, לחצו שוב ותכתבו במספרים את המספר שיצא לכם כשתסיימו תלחצו על האפשרות הראשונה ותלחצו שוב, לחצו על האפשרות הראשונה ולחצו שוב, לחצו שוב וקחו את הפריטים מהארון, לכו לקרחון.

קחו את המשגר גלגלי הצלה ותלחצו על הפינגווינים, יהיה לכם משחקון תצטרכו להציל את הפינגווינים עלי ידי שיגור גלגלי הצלה כשכיון הרוח משתנה (אפשר לראות לפי הדגל עד כמה חזקה הרוח), כשתסיימו לכו להר הסקי.

תלחצו על הפינגווין החום ולחצו שוב, לחצו שוב, קחו את טלפון הסוכנים שלכם ולחצו על הנקודה האדומה, קחו את המפתח ברגים ותלחצו על הטלסקופ, לחצו על המסך ולחצו על הטלסקופ, זוזו לצד שמאל עד שאתם רואים פאפל ירוק עף סביב הר, חזרו אחורה ולכו להר.

תעלו עד הסוף וקחו את הקרס אחיזה, אתם תעלו למעלה, לחצו על האפשרות הראשונה ושוב על האפשרות הראשונה, אתם תגיעו לבית של אנט ארקטיק.

לחצו על המסך ולחצו על האפשרות הראשונה, לחצו שוב ובחרו את האפשרות הראשונה, לחצו שוב ובחרו את האפשרות הראשונה, לחצו שוב ופעם נוספת, בחרו את האפשרות הראשונה ולחצו שוב, סיימתם את המשימה!

אם יש משהו לא מובן כתבו לי בתגובות (עבדתי קשה על הפוסט).

זה הכל, ניב.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה